На новоствореному стенді в селі Нещерів Обухівського району Київської області завершилися всеукраїнські змагання «Кубок столиці», які відбулися в рамках Кубку України

ПІДСУМКИ

По 2 золоті медалі «Кубка столиці» завоювали спортсмени Одеської, Київської і Харківської областей. На круглому стенді перемогли спортсмени Одещини - Іван ЛОІК і Вікторія НАУМЕНКО, харківські спортсмени здобули перемоги у змаганнях серед юніорів – Майя ЧИЖИЧЕНКО (юніорки, «скіт») і Олексій КОЛЕСНИКОВ (юніори, «траншея»), а представники Київщини обидві свої перемоги здобули в «траншеї» - Олександр КИРПИЧНІК (чоловіки) і Крістіна ХІЛЬЧЕНКО (юніорки).

stolitsa cup 05

КРУГЛИЙ СТЕНД

У змаганнях серед чоловіків вагому заявку на успіх в кваліфікації зробили Андрій КОБЗАРУК зі Львову і одесит Іван ЛОІК, які показали на цій стадії результати міжнародного рівня – 120 і 119 розбитих мішеній зі 125-ти відповідно. Саме між ними і розгорнулася боротьба у фіналі. Вже в першій серії на перше місце вийшов одеський стрілок – 19 точних пострілів з 20-ти проти 15-ти у головного конкурента. Надалі він тільки збільшив перевагу: у підсумку 173 проти 167-ми. Всього у фіналі Іван ЛОІК розбив 54 мішені з 60-ти.

stolitsa cup 05

stolitsa cup 05

stolitsa cup 05

У змаганнях жінок у відсутності інших одеських спортсменок Ірини МАЛОВІЧКО і Вероніки МІЛЬЧЕВОЇ, а також харків’янки Яни Деппи – Вікторія НАУМЕНКО добилася впевненої перемоги (109 зі 125-ти).

stolitsa cup 05

stolitsa cup 05

У змаганнях серед юніорів киянин Іван РАГУЛЯ в напруженій боротьбі випередив свого земляка Данила ЮХИМЕНКА – 147 проти 145-ти. А серед дівчат харків’янка Майя ЧИЖИЧЕНКО – Мілану ГРАЧОВУ з Одеси – 66-65.

«ТРАНШЕЯ»

За дуже цікавим сценарієм розгорталася боротьба на траншейному стенді серед чоловіків. В кваліфікації впевнену перемогу здобув Олександр КИРПИЧНІК, який випередив Олександра СМИКА з Рівненщини на 5 очок – 108 проти 103-х. Але Смик вже в першій фінальній серії наздогнав лідера – 19 проти 14-ти, а потім і вийшов вперед на 2 очки. Спортсмен з Київщини в останній фінальній серії відновив стасус-кво (140-140) і в перестрілці був точніше – тут вистачило одного пострілу.

stolitsa cup 05

У змаганнях серед жінок перемогу здобула Надія БУЛГАКОВА зі Львову – 92 розбитих мішені. У ії більш досвідченої землячки Олени ОХОТСЬКОЇ – 90.

У змаганнях серед юніорів відзначаємо більш, ніж впевнені, перемоги харківянина Олексія КОЛЕСНИКОВА і киянки Крістіни ХІЛЬЧЕНКО – 85 (+18 від найближчого конкурента) і 47 (+8) відповідно.

НАЙБЛИЖЧІ СТАРТИ

30-31 жовтня в Центрі олімпійської підготовки, що в Новій Долині (Одеська область), відбудеться фінал Кубку України, який і завершить олімпійський сезон.

stolitsa cup 05

stolitsa cup 05

«Кубок столиці». Технічні результати