Федерація стрільби України (стендова стрільба) офіційно повідомляє про початок співпраці з міжнародною спортивною платформою «Fitofan», метою якої є діджиталізація роботи ФСУ (стендова стрільба) на всіх рівнях: від стартової електронної реєстрації членів ФСУ (стендова стрільба) – до проведення всіх видів змагань з використанням найсучасніших технологій.

«Fitofan» - це революційна платформа, розроблена спеціально для професійного спорту. Основна мета - об’єднання спортсменів у всьому світі. Це зручний інструмент у вирішенні багатьох адміністративних питань для місцевих клубів, регіональних асоціацій, національних організацій і міжнародних федерацій!

Цю платформу в Україні вже використовують національні федерації тхеквондо, дзюдо, самбо, а Асоціація спортивної боротьби України, а також низка інших організацій.

Наразі на платформі створена сторінка Федерації стрільби України (стендова стрільба) https://fitofan.com/usf_shotgun

Усі члени Федерації (тренери, спортсмени, судді) мають перейти за цим посиланням і пройти реєстрацію на платформі за наступною процедурою:

1. На початковій сторінці знайдіть вкладку «Зареєструватися»

1

2. Натисніть на неї після чого внизу спливаючого вікна натисніть кнопку «Реєстрація»

1

3. Пройдіть процедуру реєстрації, заповнивши всі необхідні дані (в тому числі додайте своє фото)

1

4. У пошуку на головній пропишіть «Стрільба», після чого знайдіть у випадаючому списку сторінку «Федерації стрільби України (стендова стрільба)».

1

5. На сторінці ФСУ (стендова стрільба) натисніть клавіші «Приєднайтесь до нас» + «Відстежувати»

Важливо! Реєстрація на платформі для членів ФСУ (стендова стрільба) є обов’язковою. В майбутньому всі змагання ФСУ (стендова стрільба) проводитиме винятково за допомогою платформи «Fitofan»!

1

6. У списку філій знайдіть свою обласну федерацію, після чого повторіть пункт 5

1