Як ми повідомляли, збірна України зі стендової стрільби візьме участь в етапі Кубку світу в італійському Лонато. Перед стартом сезону інтерв’ю пресслужбі відділення НОК України в Одеській області дала учасниця Олімпійських ігор-2020 (8-е місце) Ірина МАЛОВІЧКО.

Шість спортсменів збірної України зі стендової візьмуть участь в Кубку світу, який відбувається в італійському Лонато. Змагання на круглому стенді розпочнуться 26 квітня.

suddyaВ суботу, 9 квітня, під час обстрілу російським агресором міста Харкова від осколкових поранень загинув голова суддівської колегії Федерації стрільби України (відділення стрільби стендової), суддя національної категорії Сергій ЯРМАК.

6 квітня весь світ відзначав Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році ООН разом з МОК. Спортсмени збірної України зі стендової стрільби показали білу картку на знак миру та спокою в світі.

Федерація стрільби України в захваті від результатів, які показують збройні сили України у стрільби по мішені, яка рухається – 100 збитих мішеней зі 112-ти.

Федерація стрільби України висловлює велику вдячність всім хто підтримує Україну в цей тяжкий час - ми отримуємо багато листів підтримки з багатьох країн світу.

30-31 жовтня в Новій Долині відбудеться фінал Кубку України зі стендової стрільби, який завершить спортивний сезон. Спортсмени змагатимуться на траншейному і круглому стендах.

На новоствореному стенді в селі Нещерів Обухівського району Київської області завершилися всеукраїнські змагання «Кубок столиці», які відбулися в рамках Кубку України

В Київській області з 8 по 10 жовтня відбудеться Кубок України – «Кубок столиці» зі стендової стрільби. Змагання відбудуться в селі Нещерів Обухівського району на базі спортивно-рекреаційного комплексу.